Pagalba Ukrainai

Dalijamės antakalniečio Ramūno Kučiausko kvietimu:
„Esu Antakalnietis ir vienas iš Antakalnio seniūnaičių. 2022-02-24 ankstyvų rytą prasidėjus visapusei RuSSijos invazijai Ukrainon nelikau tam abejingas: jau kovo 1 dieną pradėjau savanoriauti: padėjau parengti siuntimui paramą, skirtą Ukrainos kariuomenei. Kovo 22 d. jau pats vykau į Ukrainą (Lvivą) veždamas paramą. Antra mano kelionė vežant paramą vyko balandžio 7–13 dienomis. Jos metu pasiektas: Lvivas, Kiivas, Kremenčiukas, užmegztos pažintys, išsiaiškinta, kokios konkrečios pagalbos reikia ZSU (Zbrojni sily Ukrainy –Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms), kovojančios už mūsų visų laisvę ir taiką. Gegužės viduryje vėl planuoju vežti paramą, kurios šiuo metu daugiausiai stinga Ukrainos kariuomenei: medikamentai, tvarsliava, telefonai (mygtukiniai), lengvi batai ir kt.
Jei galite, šių daiktų įsigijimui prašome paaukoti pinigų. Auką prašom pervesti iki gegužės 12 d. VšĮ Antakalniečių bendruomenė, banko sąskaita Nr. LT287300010088215911 esančią Swedbanke. Būtinai nurodykite pavedimo tikslą: Pagalba Ukrainai. 

Už jūsų surinktas aukas bus nupirkta ir į frontą nuvežti Ukrainos kariuomenei reikalingi daiktai. Dokumentai, liudijantys sąžiningą jūsų lėšų panaudojimą bei nuotraukos, liudijančios daiktų pristatymą į frontą bus pateiktos man grįžus iš Ukrainos.
Pagarbiai, Ramūnas “

Antakalniečių bendruomenė informuos apie suteiktą paramą, nuolat atnaujins aukojimui reikalingų daiktų sąrašą, atsižvelgdama į poreikius ir nurodys vietą ir laiką daiktų pristatymui. Vykstama automobiliu, vietos daiktams bus ypatingai mažai, medikamentus supirktume kartu su medikais.

Įrašas paskelbtas temoje Informacija, Iniciatyvos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.