Bendruomenė savo veiklai naudoja salę savivaldybei priklausančiame pastate Sapiegų parko teritorijoje.
Visa informacija apie bendruomeninio daržo iniciatyvas Antakalnyje. Bendruomeninė daržininkystė sparčiai plinta miestuose nes ji padeda suburti bendruomenę, sutvarkyti apleistus sklypus, parodyti vaikams iš kur atsiranda pomidorai, valgyti savo rankomis užaugintą maistą, dalintis sėklomis ir derliumi su kaimynais ir trumpinti maisto kelią nuo jo atsiradimo iki lėkštės.
Istorijos mylėtojų klubas
Klubo veikla – pažintinė, edukacinė, skatinanti Antakalnio gyventojų pilietiškumą ir bendruomeniškumą. Kviečiami visi, kurie domisi savo miesto, krašto istorija, reikšmingais praeities įvykiais, Lietuvai nusipelniusiomis asmenybėmis.
Saugom aplinką
Aktyvūs bendruomeniški antakalniečiai nelieka abejingi mieste vykdomiems parkų pertvarkymo projektams (Sapiegų parkas, Reformatų skveras, Kalnų parkas) ir konstruktyviai išreiškia savo nuomonę, rengia aplinkosauginius pėsčiųjų žygius, organizuoja renginius, ugdančius ekologinę savimonę ir švietimą, siūlo savo idėjas ir dalinasi kitų miestų gerosiomis patirtimis.
Sutartinių giedotojų grupė „Ūtara“
Grupės narės sutartines giedoti pradėjo prieš 30 metų Vilniaus universiteto folkloro ansamblyje „Ratilio“, vėliau keliolika metų visos dalyvavo folkloro ansamblyje „Vydraga“. Keturios vilnietės, vėl susibūrusios 2012 metais, savo grupei pasirinko „Ūtaros“ pavadinimą. Ūtaroti – kalbėti, plepėti, pasakoti… Šis žodis neatsitiktinai pasirinktas grupės pavadinimui, jis tarsi praplečia sutartinių giedojimo prasmę.
Senjorų klubas
Senjorų klubas vienija 54 narius.
Antakalniečių senjorų klubo prezidentė, Antakalniečių skyriaus „Bočiai“ pirmininkė –
Gražina Berkelienė (taryba@antakalnieciai.lt)
Antakalniečių bendruomenės senjorų klubo mišrus choras „Šilas“ (vadovė Nijolė Baikienė), Antakalniečių bendruomenės senjorų klubo vokalinis-instrumentinis ansamblis „Šilo aidai“ (vadovas Petras Kostiukas).