Galerija

Kviečiame aplankyti mūsų virtualias parodas:

Vilniaus Tivoli sodas ir jo artimiausia aplinka ->

Antakalnio tiltai, tramvajus, troleibusai ->

Rašytojų namas -> (2022 m. papildyta informacija)

Antakalnio medinis paveldas ->

Kelionė į Antakalnio praeitį  ->

Visi kartu mes galime pabandyti kurti Antakalnio istoriją, atgaivindami išsaugotus senojo Antakalnio vaizdus, kurie užfiksuoti praeityje, ir fotografuodami dabartį, nes tai kas vyksta šiandien, po kelių metų jau taps istorija. Jei norite pasidalinti su kitais savo fotografijomis ar pasakojimais apie Antakalnį, jo žmones, rašykite mums antakalnioistorijos@gmail.com.

Fotografijos – tai dokumentai, paliekami gyvensiantiems po mūsų. Kaip yra išsireiškęs žinomas fotografas Romualdas Požerskis,  „pajusti miesto pulsą, jo esmę, suvokti savo vietą gyvenimo džiugesy, visa tai ir yra fotografija”.
Pasak poeto Kęstučio Navako: „Tokio miesto kuris buvo prieš kelis dešimtmečius jau nėra, keista, jog kadaise buvo. Dar keisčiau kad tame vaiduokliškame mieste gyveno daug žmonių. Mes visada pamirštame prieš mus gyvenusius žmones, atskaitos tašku laikydami save pačius. Fotografas juos prikelia nors trumpam, vienam albumo puslapį verčiančios rankos mostui. Ir tas mostas tampa magiškas, savo magija prilygstantis fotografo žvilgsniui”.