Žymų archyvai: išvyka

Senjorų išvyka į Audriaus Banionio ūkį

Gegužės 26 d. antakalniečių senjorų klubo choro „Šilas“ nariai su klubo vadove Gražina Berkeliene lankėsi ūkininko Audriaus Banionio valdose. Kauno rajone įsikūręs A.Banionio ūkis garsėja natūraliais lietuviškais produktais.

Paskelbta temoje Informacija | Pažymėta | Komentavimas išjungtas įraše Senjorų išvyka į Audriaus Banionio ūkį