Gegužės 26 d. antakalniečių senjorų klubo choro „Šilas“ nariai su klubo vadove Gražina Berkeliene lankėsi ūkininko Audriaus Banionio valdose. Kauno rajone įsikūręs A.Banionio ūkis garsėja natūraliais lietuviškais produktais.
Antakalniečiai žavėjosi ūkininko darbštumu,sėkmingai veikiančiu ūkiu, džiaugėsi šiltu priėmimu. Keletas nuotraukų iš išvykos.





Nuotraukų autorė – Irena.