Senjorų išvyka į Audriaus Banionio ūkį

Gegužės 26 d. antakalniečių senjorų klubo choro „Šilas“ nariai su klubo vadove Gražina Berkeliene lankėsi ūkininko Audriaus Banionio valdose. Kauno rajone įsikūręs A.Banionio ūkis garsėja natūraliais lietuviškais produktais.

Antakalniečiai žavėjosi ūkininko darbštumu,sėkmingai veikiančiu ūkiu, džiaugėsi šiltu priėmimu. Keletas  nuotraukų iš išvykos.

Nuotraukų autorė – Irena.

Įrašas paskelbtas temoje Informacija ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.