Antakalniečių bičiulystės popietė poeto P. Širvio atminimui

Rugsėjo 11 d., šeštadienį, 14  val. Sapiegų parke esančioje Antakalnio seniūnijos salėje (Antakalnio g. 17) susirinkome į bičiulystės popietę „Palik tik dainą man“, skirtą poetui Pauliui Širviui.
Susitikimo vaizdo įrašą galima peržiūrėti čia >>

Popietė prasidėjo jau tapusiu tradiciniu Antakalnio himnu, kurį atliko Antakalnio senjorų klubo choras „Šilas“ (vadovas Rimantas Vaiginis) ir vokalinis-instrumentinis ansamblis „Šilo aidai“ (vadovas Petras Kosciukas).  Susirinkusius pasveikino senjorų klubo prezidentė Gražina Berkelienė. Knygą „Palik tik dainą man“ pristatė jos autorius ir sudarytojas Alfonsas Pakėnas. Zarasų viešosios bibliotekos suaugusiųjų teatras „Juodai balta“, vadovaujamas  Gražinos Karlaitės, atvežė ir suvaidino spektaklį „Palik tik dainą man“.

Antakalnio senjorų klubo choro „Šilas“ (vadovas Rimantas Vaiginis) ir vokalinio instrumentinio ansamblio „Šilo aidai“ (vadovas Petras Kosciukas) atliekamo himno „Esi tu vienintelis mūsų“ vaizdo įrašas >>

Renginį organizavo senjorų klubo prezidentė Gražina Berkelienė ir asociacija „Antakalniečių bendruomenė“. Renginio rėmėjai – Vilniaus miesto savivaldybė ir Antakalnio seniūnija.

Įrašas paskelbtas temoje Informacija, Kultūra ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.