Talkos Neries pakrantėje

Galime pasidžiaugti, kad Antakalniečių bendruomenės tarybos nario Eduardo Kriščiūno pastangomis atnaujinti vandalų suniokoti stendai Neries pakrantėje. Stenduose pristatoma informacija apie gamtiniu požiūriu ypač vertingus Spalvotuosius šaltinius, Nekalkingų šaltinių ir šaltiniuotų pelkių bei Aliuvinių miškų vietovių gamtą, kuri  pagal Europos Bendrijos  kriterijus pripažinta kaip  svarbi ir saugotina.

Spalio 27 d. Vilniaus lopšelio-darželio „Atžalėlės“ „Šypsenėlių“ grupės vaikai ir tėveliai, mokytoja Aldona Skamarakienė, kartu su Antakalniečių bendruomenės pirmininke Edita Kavaliauskiene, labirinto ,,Vijūnė” autoriumi Vaideniu Čepskiu ir Antakalniečių bendruomenės aktyvia nare Nijolė Balčiūniene tvarkė „Šeimų obelaičių sodo“ aplinką, kalė kuolelius obelaičių apsaugai nuo gyvūnų. Po talkos, vaišindamiesi arbata ir sausainiais, išklausė Vaidenio Čepskio pasakojimą apie labirintą ir pasivaikščiojo po jį.
Dar viena talka Neries pakrantėje įvyko spalio 31 d. Pabaigti darbai sukalant apsauginius kuolus visoms obelėlėms. Iki pat sutemų talkininkai gerai padirbėjo  surišdami kuolus skersinukais. Dėkojame į talką įsitraukusiems Vileišio ir Smėlio gatvės gyventojams, o taip pat mūsų vadovui Algiui už pamokėles. 


Aldonos Skamarakienės nuotraukos iš talkos tvarkant obelaičių sodą.

Keletas nuotraukų iš spalio 31 d. vykusios talkos.

Projektą iš dalies remia Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Įrašas paskelbtas temoje Aplinkosauga, Iniciatyvos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.