Liepos 16 d., 12.00 val., Sapiegų parke tarp Antakalnio seniūnijos ir Antakalniečių bendruomenės daržo organizuojama talka. Kviečiame prisijungti!

Dėkojame visiems, saulėtą popietę susirinkusiems į talką Sapiegų parke. Ruošdamiesi savaitgalį vykstančiam koncertui, sutvarkėme aromaterapinio sodo erdvę priešais šiltnamį: buvo nupjauta pievelė, apgenėti išsikeroję krūmai. Po talkos buvo malonu pabendrauti, pasidžiaugti sutvarkyta aplinka tarp bendruomenės daržo ir seniūnijos.






