Sveikatingumo žygiai po Vilnių ir jo apylinkes

Lapkričio mėnesį Antakalniečių bendruomenė pakvietė vilniečius į sveikatingumo žygius su kineziterapeute ir gide, šiaurietiško ėjimo instruktore Egle Mickevičiene.

Lapkričio 5 d. keliavome po vaizdingas Pučkorių apylinkes.
Diena pasitaikė šilta, saulėta ir eidami dešiniuoju Vilnios krantu grožėjomės rudenine spalvinga gamta, nuostabiais nuo vaizdais, atsiveriančiais nuo Pučkorių atodangos, klausėm gidės pasakojimų apie šių vietovių istorijas. Poilsio pertraukėlių metu žygio vadovė mokė taisyklingo ėjimo su šiaurietiškomis lazdomis, pusiausvyros bei koordinacijos pratimų, kasdienių tempimo pratimų.

Keletas žygio nuotraukų:

Lapkričio 12 d. rinkomės į žygį  po Bernardinų sodą, Kalnų parką ir Užupį. Nors iš pradžių dulkė nedidelis lietus, po pusvalandžio jis baigėsi. Užupis, Bernardinų sodas, Bernardinų kapinės, Kalnų parkas – daug kartų lankytos vietos, bet šįkart, klausydami įdomių gidės pasakojimų, jas pamatėm naujai, sužinojom negirdėtų dalykų; šalia senųjų miesto įžymybių atradom ir naujų, nematytų gatvelių, skulptūrų, meniškų simbolių.
Poilsio pertraukėlių metu mokėmės pratimų, gerinančių taisyklingą ėjimą su šiaurietiškomis lazdomis, įvairios kvėpavimo technikos bei tempimo pratimų.

Keletas nuotraukų iš žygio:

Kitas žygis vyko lapkričio 26 d. Rinkomės prie Energetikos muziejaus. Sužinojome, kur yra Armėnų bažnyčia ir senosios kapinės, aplankėme Piromonto koloniją, ir, kirtę Kalvarijų gatvę, atsidūrėme senosiose Šnipiškių gatvelėse. Žygio pabaigoje užsukume į Japonišką sodą.

Keletas nuotraukų iš sekmadienio žygio:

Renginių organizatoriai – asociacija „Antakalniečių bendruomenė“ 
Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė

Įrašas paskelbtas temoje Informacija, Kultūra ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.