Paskaita apie Sapiegų parko žaliąjį paveldą

Lapkričio 22 d. trečiadienį, 18.30 val. Antakalnio seniūnijos salėje (Antakalnio g. 17) kviečiame į paskaitą „Sapiegų parko žaliasis paveldas“.
Pranešėjai: arboristas-ekologas Sigitas Algis Davenis ir istorikas, menotyrininkas dr. Dainius Labeckis.

Paskaitos I dalies vaizdo įrašas >
Paskaitos II dalies vaizdo įrašas>

Paskaitos metu pažvelgsime į Sapiegų parką, kaip į gamtos ir kultūros sambūvio vietą, įvairiausios gyvybės pilną buveinę, kurioje brandūs medžiai suteikia prieglobstį  paukščiams, vabzdžiams, šikšnosparniams, kerpėms, grybams bei įvairiems mikroorganizmams. Susipažinsime su senaisiais parke augančiais medžiais. Sapiegų parko želdynuose, jų aplinkoje susiformavusi (ir procesas toliau tęsiasi) unikali ekologinė aplinka, būdinga subalansuotoms miško ekosistemoms, kur brandžiuose medžiuose sugyvena retos ir saugomos vabzdžių rūšys, žeminėje dalyje įvairūs žoliniai augalai ir kiti gyvi organizmai.Planuojama parengti parko žemėlapį su vertingų želdynų nuorodomis, apie kuriuos daugiau bus galima rasti informacijos bendruomenės tinklapyje www.antakalnieciai.lt.

Kviečiame registruotis: https://forms.gle/5fcLETG8973z97HJ6

Renginys bus transliuojamas gyvai. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems  dalyviams (Rekomenduojama naudoti Google Chrome naršyklę).
Tiems, kas negalės dalyvauti, paskaitos įrašas bus prieinamas www.antakalnieciai.lt.

Renginio organizatoriai – asociacija „Antakalniečių bendruomenė“
Renginį remia Vilniaus miesto savivaldybė, Antakalnio seniūnija

Įrašas paskelbtas temoje Aplinkosauga, Informacija ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.