Kviečiame į sveikatingumo žygius

Dėmesio!!! Orų prognozės žada itin lietingą artimiausią spalio 22 d. sekmadienį, todėl, pasitarę su žygio vadove, nusprendėme jį atidėti lapkričio mėnesiui. Apie naują žygio datą informuosime papildomai. O kol kas kviečiame į artimiausius lapkričio 5 d. ir lapkričio 12 d. žygius.

Šį rudenį, spalio 22 d., lapkričio 5 d. ir lapkričio 12 d. asociacija „Antakalniečių bendruomenė“  kviečia į 3 sveikatingumo žygius su kineziterapeute ir gide, šiaurietiško ėjimo instruktore Egle Mickevičiene.

Spalio 22 d. 11 val. keliausime po Ribiškių kraštovaizdžio draustinį su šiaurietiško ėjimo lazdom. Žygio pradžia ir pabaiga – prie viešbučio Ibis, Minsko plentas 14, automobilų stovėjimo aikštelė. Maršrutas – apie 5 km, trukmė 3–3,5 val.
Šiame regioniniame parke yra daugiau nei 15 regyklų, iš kurių atsiveria vaizdingos miškų, kalvų, raguvų, iš jų kyšančių sodybų panoramos. Teks įkopti į daug kalvų, bet turėsim lazdas pagalbininkes.
Poilsio pertraukėlių metu mokysimės: įvairių būdų taisyklingo ėjimo su šiaurietiškomis lazdomis; taisyklingos laikysenos pratimų.  

Lapkričio 5 d. 11 val. keliausime Pučkorių takais ir takeliais.
Žygio pradžia ir pabaiga – prie Belmonto mašinų stovėjimo aikštelės (ties Belmonto g. 17A, 17B, 17C). Maršrutas – apie 5 km, trukmė 3–3,5 val.
Eidami dešiniuoju Vilnios krantu grožėsimės nuostabiais Vilnios vingiais, šlaitais ir slėniais, išgirsim įdomiausias šių vietovių istorijas; 
Poilsio pertraukėlių metu mokysimės: taisyklingo ėjimo su šiaurietiškomis lazdomis; pratimų, gerinančių taisyklingą ėjimą su šiaurietiškomis lazdomis; pusiausvyros ir koordinacijos pratimų; kasdienių tempimo pratimų.

Lapkričio 12 d. 11 val. žygis su šiaurietiškomis lazdomis po Bernardinų sodą, kalnų parką ir Užupį. Žygio pradžia ir pabaiga – automobilių stovėjimo aikštelė priešais Šv. Onos bažnyčią (Maironio g. 8). Maršrutas – apie 5 km, trukmė 3–3,5 val.
Sužinosim, ką pasakoja Vilniaus kalnai, parkai, pakeliui sutiktos skulptūros; ką byloja legendos, kur tarpukariu buvo egzotiškų augalų oranžerija, ką bendro turi Bekešo pavardė ir garso įrašų studija; kur tupi svarbiausias Užupio katinas, kur buvo Popinė ir kas ten gyveno….
Poilsio pertraukėlių metu mokysimės: pratimų, gerinančių taisyklingą ėjimą su šiaurietiškomis lazdomis; įvairios kvėpavimo technikos einant; tempimo pratimų su šiaurietiškomis lazdomis. 

Svarbu! Prašome pasiimti šiaurietiško ėjimo lazdas, o tuos, kurie jų neturi, prašome iš anksto pranešti el. paštu antakalnioistorijos@gmail.com atitinkamai: iki spalio 18 d.; spalio 29 d.; lapkričio 8 d.

Sekite naujausią informaciją www.antakalnieciai.lt – jeigu būtų labai nepalankios oro sąlygos, žygio datą pakoreguotume.

Renginių organizatoriai – asociacija „Antakalniečių bendruomenė“ 
Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė

Įrašas paskelbtas temoje Informacija, Sveikatingumas ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.