Kviečiame į sekmadienio žygius

„Karačiūnų giraitės“ bendruomenė kviečia savo narius ir kaimynus antakalniečius du  birželio sekmadienius 12 d  ir 19 d. į žygius „Pasitikime vasarą“. Keliausime mūsų pamėgtais maršrutais Tapelių ir Balžio ežero pakrantėmis, kvėpuosime grynu nuostabaus miško oru.

Pirmasis žygis planuojamas aplink Balžio ežerą birželio 12 d., pradžia 12 val. nuo Balžio ežero poilsio aikštelės (už tiltelio). Atvykti galima savu transportu arba 39 maršruto autobusu nuo Antakalnio žiedo. Atstumas aplink ežerą 2,5 km. Norintiems daugiau judėjimo – yra trasa aplink greta esantį Skarbelio ežerą dar 1,5 km .
Baigus žygį prie suneštinių vaišių stalo pasikalbėsime apie sveiką gyveseną, baimių suvaldymo technikas šiuo įtemptu besikeičiančių grėsmių ir nerimo metu, ir įvertinsime judėjimo teikiamą naudą.
Atgal autobusai išvyksta kas pusvalandį. Telefonas pasiteiravimui 868894545 (Ramutė)

Antrasis žygis planuojamas iki Tapelių ežero birželio 19 d. 12 val. nuo Karačiūnų giraitės bendruomenės aikštelės (ties 13 namu miško proskynoje prie pasivaikščiojimo tako). Atvykti galima savu transportu arba 17 maršruto autobusu, kuris išvyksta iš Antakalnio žiedo ar 39 autobusu. Tvarkaraštis> 
Atstumas miško takeliu žygiuojant iki ežero apie 4,5 km, ten sustosime pailsėti, pasikalbėsime apie kokybiško ir sveiko maisto įtaką mūsų savijautai, kaip teisingai pasirinkti maisto produktus, augalus ar maisto papildus, kurie padėtų nuraminti sielą, nerimą ar blogą savijautą, o gal kai kuriuos net ištrauksime loterijoje. Vaišės suneštinės, kiekvienas pasirūpina savo mėgiamais užkandžiais ir gėrimais. Atgal grįšime tuo pačiu miško takeliu.
Svarbiausia – pasiimti su savimi gerą nuotaiką, smagų bendrakeleivį, su kuriuo laikas gamtoje neprailgsta, ir apsaugą nuo lietaus, jei staiga prakiurtų dangus.
Telefonas pasiteiravimui 868894545 (Ramutė)

Įrašas paskelbtas temoje Informacija ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.