Kviečiame į parodą „Antakalnio istorijos“

Grafikos studentė antakalnietė Aušra Turskytė parengė spalvingą knygelę „Antakalnio istorijos“. Šioje parodoje galėsite ne tik pavartyti dar neišleistą, bet jau sukurtą unikalią knygą, o taip pat susipažinsite ir pabendrausite su autore – Aušra Turskyte.
Kviečiame į Antakalnio atvirą jaunimo centrą – Žalianamį sausio 27 d. 17 val.

__________________________________________________
Antakalnis jau daugiau nei 16 metų yra mano namai, kurie per šį laiką daug keitėsi. Vietoje senų pastatų išdygo nauji, atsinaujino parkai, atsirado naujų kaimynų, vietų, kuriose galima leisti laiką… Taip pamažu užgimė noras patyrinėti, koks Antakalnis buvo prieš penkiasdešimt, šimtą, tris šimtus metų. Atsakymų paieškos atnešė daug netikėtų istorijų, atradimų, kurie galiausiai virto į iliustracijų projektą Antakalnio istorijos.

Pasirodo, jog vienas seniausių Vilniaus rajonų slepia daugybę paslapčių ir niekam nepasakotų istorijų: čia galima atrasti įdomybių apie Kazimiero Jono Sapiegos gyvenimą, paslaptingą Žygimanto Augusto Viršupio dvarą, buvusį hipodromą, zoologijos sodą ir dar daug netikėtų objektų bei įvykių, kurie daugelį metų glūdėjo užmarštyje.

Tad kviečiu į renginį, kurio metu galėsite susipažinti ne tik su Antakalnio istorijomis, bet ir su grafikos technologijomis! Žalianamyje vyks grafikos kūrybinės dirbtuvės, kurios paragins prisiliesti prie lino raižinio technikos ir susikurti savo atspaudą. O norintiems artimiau susipažinti su Antakalnio įdomybėmis ir pasigrožėti iliustracijomis, kviečiu į Antakalnio istorijų parodos atidarymą pristatymą. Čia dalinsiuosi savo netikėtais atradimais kuriant projektą, kartu tyrinėsime senus pasakojimus ir atskleisime pačias įdomiausias paslaptis! Iki susitikimo!

Programa:
17:00 – Grafikos kūrybinės dirbtuvės
18:00 – „Antakalnio istorijų parodos atidarymas

Iliustratorė Aušra Turskytė

____________________________________________________

Antakalnio istorijos – kursinis darbas, kurio vadovė Doc. Jolanta Mikulskytė, VDA, grafikos katedra.
PS: Žalianamyje vaikštome be batų – atėjusius maloniai prašome nusiauti ir pasidėti batus prie įėjimo esančiose lentynose 🙂
Atsineškite šiltas kojines ar šlepetes 🙂
Įrašas paskelbtas temoje Renginiai ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.