Pokalbiai apie aplinkosaugą

Seminaras visiems, kas neabejingas žalių idėjų vystymui mieste

Kviečiame visus į nuotolinį dviejų valandų susitikimą lapkričio 27 dieną, penktadienį, nuo 15 val.
Pagrindinis šio renginio tikslas – dalintis patirtimi vystant bendruomenės narių ir miesto gyventojų požiūrį į atsakingą ir tausojantį gamtos vertybių panaudojimą, atkūrimą, priežiūrą,  kuriant miesto daržus, gėlynus, natūralias pievas, perdirbant ir panaudojant namų atliekas trąšoms, auginant ir prižiūrint augmeniją butuose ir šalia gyvenamųjų namų.

Norinčius dalyvauti susitikime prašome atsiųsti savo kontaktinius duomenis: vardą, pavardę, telefoną, elektroninio pašto adresą šiuo adresu: taryba@antakalnieciai.lt
Jums bus atsiųsta renginio nuoroda per zoom platformą.
Norinčių pasisakyti prašytume iš anksto nurodyti pasisakymo temą. Laiką tokiems pasisakymams skirtume renginio pabaigoje.
Kviečiam aktyviai dayvauti!

Susipažinkite su preliminaria renginio darbotvarke:

1. Vilniaus miesto savivaldybės atstovė Daiva Mikulskienė. Užimtumo didinimo programa (pranešimo trukmė 15 min.)
2. Vilniaus miesto savivaldybės atstovė Aušra Sičiūnienė. RUrban, jo rezultatai ir ateities uždaviniai (pranešimo trukmė 15min.)
3. Antakalniečių bendruomenės narė Nora Strazdienė. Antakalniečių bendruomenės iniciatyvos P.Vileišio skvere (pranešimo trukmė 15 min.)
4. Antakalnietės Daiva Jonikienė ir Onutė Motiejūnaitė. Puoselėti aplinką, kurioje gyvenu. Ar tai legalu? (pranešimo trukmė 15 min.)
5. Vitebsko sodų grupės vadovė Aušra Vismantaitė. Miesto daržininkystė Rasų kolonijoje. „Daržas2123“: daržo idėja, patirtis ir problemos (pranešimo trukmė 15 min.)
6. Pilaitės daržininkų „Idėjų lysvės“ atstovės Laura Petruškevičiūtė ir Beatričė Umbrasaitė. Bendruomenės daržo potencialas: teorija ir praktika (pranešimo trukmė 15 min.)
7. Antakalniečių bendruomenės narys Gražvydas Jegelevičius pasidalins vertingomis žiniomis apie daržininkystę mieste, augalo gyvenimo ciklus, kodėl svarbu auginti savo daržovių sėklas, apie senas vaismedžių veisles Lietuvoje ir kompostavimą. Metodinę medžiagą šio pranešimo temomis vėliau bus galima rasti www.antakalnieciai.lt. (pranešimo trukmė iki 20 min.).

Renginį moderuoja Edita ir Eduardas.

Vėliau renginio įrašą bus galima peržiūrėti www.antakalnieciai.lt

Įrašas paskelbtas temoje Informacija, Renginiai ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *