Du laiškai iš sodybos su „Ūtara“, sutartinėmis, paukščiais ir gamta

1-masis laiškas >
2-asis laiškas >

Mieli mūsų Antakalniečių bendruomenės nariai,
Norime ir vėl su jumis pabūti, kad ir kitaip nei buvo planuota, bet vis tiek drauge. Ieškome būdų ir formų, kaip perteikti, kaip dalintis su jumis tuo nuostabiu mus tarpusavyje susiejusiu žanru – Sutartinėmis.

Apgailestaujame, kad ir vėl gyvai negalėsime pagiedoti, pasimokyti jų. Tad kviečiame kartu pabūti kitaip – tiesiog pasiilsėti, pažiūrėti, pasiklausyti, įsijausti, pasvajoti, nusikelti mintimis į aplinką, kuri prieš kažkiek šimtų metų gal ir įkvėpė sutartinių giedotojas užgiedoti šiais neįtikėtinais sąskambiais, iš pačios gamtos parinkti garsažodžius, papasakoti, ką mato, kuo gyvena.
Pirmoji mūsų vizualinio pasakojimo dalis – sutartinės apie paukščius. Taip įsijautėme, kad net ir lydelis, atliepdamas į šią mūsų nuotaiką, tampa paukščiu ir pakyla kartu su baltomis gervėmis…
Antroji mūsų vizualinio pasakojimo dalis – sutartinės apie medžius, gėles, uogas.
Labai tikimės, kad šis video laiškas jus nuneš ten, kur buvome mes. Siunčiame nuoširdų pažadą, kad iš karto, kai tik bus įmanoma, vėl susitiksime savo Antakalnio seniūnijoje ir giedosim, kiek tik širdys geis! Gal kažkuri iš sutartinių, nuskambėsiančių šiame video laiške, jums patiks labiausiai ir norėsite ją išmokti pagiedoti drauge su mumis?
Lauksime komentarų, atsiliepimų,
                                                                 Jūsų “Ūtara”

Įrašas paskelbtas temoje Kultūra ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *