Antakalniečių bendruomenės susirinkimo data nukeliama  

Informuojame, kad  balandžio 2 d. planuoto Antakalniečių bendruomenės susirinkimo data nukeliama.

Saugokite save ir savo artimuosius. 

Antakalniečių bendruomenė telkia iniciatyvius antakalniečius ir dirba Antakalnio gyventojų labui, ugdydama piliečių bendruomeniškumą, kurdama aplinką, kurioje gera gyventi, plėtodama kultūrines, aplinkosaugines, sporto ir sveikatingumo, edukacines, socialines ir kitokias iniciatyvas.

Susirinkimo darbotvarkė:

  1. Dalyvių registracija, nario mokesčio rinkimas, naujų narių pareiškimų priėmimas.
  2. Bendruomenės finansinė ataskaita, jos patvirtinimas. Pasisako Tarybos pirmininkas. Trukmė – 20 min.;
  3. 2019 metų bendruomenės veiklos ataskaita. Pasisako Tarybos pirmininkas, bendruomenės Tarybos nariai, kiti aktyvūs nariai. Trukmė – 30 min.;
  4. Antakalniečių bendruomenės svarbiausių darbų gairių numatymas 2020-2021 metams, bendruomenės narių idėjų siūlymai  ir diskusija. Trukmė- 40 min.
  5. Naujų narių priėmimas, 15 min.
  6. Kiti klausimai.

Primename, kad iki š.m. kovo 31 dienos laukiame įnašų iš narių, nesumokėjusių nario mokesčio ir asmenų, norinčių tapti nariais.  Mūsų bendruomenės sąskaita: LT 28 7300 0100 8821 5911. Nario mokestis yra: 10 Eur. dirbančiajam asmeniui, 5 Eur. senjorui ir bedarbiui.

Taip pat norėtume Jums priminti, kad galite pervesti 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio asociacijos ,,Antakalniečių bendruomenė“ (įmonės kodas 300079278) veikloms įgyvendinti arba pervesti lėšas, jei norite paremti bendruomenę, jei pritariate jos veikloms ar lankotės mūsų organizuojamose renginiuose. Galite nurodyti kokioms veikloms skirtumėte savo paramą: kultūrinei ( koncertų ar parodų organizavimui), senjorų klubo veikloms, socialinei, Antakalniečių sodininkų, sveikatinimo, istorinių ekskursijų organizavimui, bendruomenės stiprinimui, pakrantės rekreacinės zonos kūrimui, aplinkosaugai ar kt.

Siūlome Jums susipažinti su mūsų atnaujintu tinklalapiu: www.antakalniečiai.lt

Prašymo tapti nariu formą galite atsisiųsti čia>>

Įrašas paskelbtas temoje Aktualu, Informacija ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *