Rugpūčio 31 d., sekmadienį, nuo 14 val. Antakalnio daržininkai kviečia į gėlių šventę! Galėsite pasiruošti rugsėjo pirmąjai – susiskinti puokštę mylimam mokytojui ar mokytojai. Lauksime jūsų Sapiegų parke prie šiltnamio esančiame antakalniečių darže. Veiks ir šiame darže užaugintų žolynų (mėtų, pelynų, raudonėlių, bazilikų, vingiorykštės, peletrūnų ir kt.) turgelis.
