Paskutinę vasaros dieną – gėlių skynimo šventė

Rugpūčio 31 d., sekmadienį, nuo 14 val. Antakalnio daržininkai kviečia į gėlių šventę!  Galėsite pasiruošti rugsėjo pirmąjai – susiskinti puokštę mylimam mokytojui ar mokytojai. Lauksime jūsų Sapiegų parke prie šiltnamio esančiame antakalniečių darže. Veiks ir šiame darže užaugintų žolynų (mėtų, pelynų, raudonėlių, bazilikų, vingiorykštės, peletrūnų ir kt.) turgelis.

Įrašas paskelbtas temoje Aplinkosauga, Iniciatyvos, Renginiai ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.