Nesustojam: pagalba Ukrainai

Nuoširdžiai dėkojame visiems, atsiliepusiems į prašymą dėl pagalbos Ukrainos beglobiams naminiams gyvūnams: jūsų į Antakalnio seniūniją pristatytas maistas gyvūnams 4-dienį perduotas paramos/labdaros fondui „Pagalbos sparnas“. Šios organizacijos konvojus 5-dienį išvyko Ukrainon ir pristatys pagalbą į paskirties vietą.

Karui Ukrainoje tebevykstant, būtina nuolatinė paramos sistema. Antakalniečių bendruomenės, Antakalnio seniūnijos dėka ji jau veikia: norintys pagelbėti Ukrainai paramą (daiktais) gali atnešti ir palikti Antakalnio seniūnijoje prie Antakalniečių bendruomenės kabineto. Taip pat galima ir finansinė parama (pagal išgales), piniginę paramą pervedant į asociacijos „Antakalniečių bendruomenė“ sąskaitą Nr. LT287300010088215911,
pavedimo paskirtyje nurodant: „Ukrainai būtinų daiktų įgijimui“.
Šiuo metu kaip pagalba Ukrainai reikalingi: kačių/šunų sausas maistas; kava/arbata, cukrus, energetiniai batonėliai, šokoladas, riešutai, tvarsčiai, pleistrai, vaistai, pampersai suaugusiems (sužeistiems kariams), žvakės, baterijos (elektros elementai).
Dėl vaistų įsigijimo rekomenduojame kreiptis į Gintarinę vaistinę, adresu Antakalnio g. 84. Nurodžius, kad norite įsigyti medikamentų kaip pagalbą Ukrainai, jums ne tik patars, kokius vaistus pirkti, bet ir pritaikys nuolaidą.
Pleistrą rekomenduotina įsigyti parduotuvėje Thomas Phillips adresu Žirmūnų g. 66, Vilnius –komplektas kainuoja 1 €, tai jau išbandytas ir kokybiškas produktas.
Galima aukoti ir ne naujas auto vaistinėles – jose esanti tvarsliava tinkama naudoti.
Taip pat ieškome mokančių ir galinčių megzti: planuojama įsigyti vilnonių siūlų, iš kurių būtų mezgamos kojinės ukrainiečiams (Ukrainoje dėl karo prognozuojama netgi sunkesnė nei praėjusi žiema). Galinčius megzti prašome skambinti tel.nr. 8 614 11846.
Karas dar toli gražu nesibaigė, tad ir nustoti remti už mūsų visų laisvę ir ateitį kovojančių Ukrainą neturime teisės.
Razom do peremohi!

Pagarbiai,
Paramos koordinatorius
Ramūnas
Tel.nr. 861411846

Nuotraukos iš gyvūnų prieglaudos Kyivo apskrityje. Visi prieglaudoje esantys globotiniai buvo evakuoti iš karo veiksmų zonos.

Įrašas paskelbtas temoje Aktualu, Iniciatyvos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.