Nauja parodėlė Sapiegų parke!

Pusantrų metų Sapiegų parko Vilkas keitė  kailį. Vieni tai smalsiai stebėjo, džiaugėsi ir fotografavosi, kitiems ši meninė akcija kėlė daug klausimų ir abejonių. Pagaliau šį rudenį Vilkas grįžo į ankstesnę vietą savo autentišku pavidalu. Pritardami tvarumo idėjai,  Informacinį stendą prie seniūnijos ankstesnio projekto rengėjai nusprendė panaudoti naujiems darbams.

Dailininko Vytauto Poškos vadovaujami Vilniaus dizaino mokymo centro auklėtiniai, eiliniai praeiviai, vaikai tapo meninio vyksmo dalyviais. 

Jų sukurti piešiniai pirmąja imrovizuota tema – „Aš  vilnietis –  antakalnietis“  vaizduoja kelis nesunkiai atpažįstamus Antakalnio, jo istorijos objektus. Tai – dvi žymiausios Antakalnio bažnyčios, Neries upė ir Šilo tiltas bei senų senovėje po Antakalnio apylinkes klaidžiojęs mamutas.

Kaip vyko kūrybos procesas, galima pamatyti Vytauto Poškos įamžintose nuotraukose, o norinčius pasigrožėti galutiniu rezultatu, kviečiame užsukti į Sapiegų parką.

Taip kaip keitėsi Vilkas, taip nuolat, sluoksnis po sluoksnio keisis ir ši ekspozicija. 

Jei turite pasiūlyti savo idėjų kaip naudoti stendą,  rašykite mums
antakalnioistorijos@gmail.com

Nuotraukų autorius ir projekto įgyvendintojas – dailininkas Vytautas Poška.

Projekto organizatoriai – asociacija „Antakalniečių bendruomenė“.
Projektą remia: Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos Respublikos Socialinės Apsaugos ir Darbo mininsterija, Antakalnio seniūnija.

Įrašas paskelbtas temoje Iniciatyvos, Kultūra ir pažymėtas .Išsisaugokite pastovią nuorodą.