Gegužės 29 d., penktadienį, kviečiame kartu švęsti Kaimynų dieną Sapiegų parke Antakalnio seniūnijos kiemelyje (Antakalnio g. 17). Nuo 15.30 iki 18.00 val. Jūsų lauks smagi programa:
Muzikinį pasirodymą dovanos Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokytojai Džeralda ir Rytis kartu su savo mokiniais.
💃 Taip pat siūlome pašokti kartu:
linijinius šokius su mokytoja Jurga ir jos mokiniais;
tautinius šokius su meno kolektyvų „Raskila“ ir „Sapiegų dvaro šokiai“ klubo šokėjais.
☕ Vaišinsimės arbata ir suneštinėmis vaišėmis, tad kviečiame atsinešti gardumynų ir gerą nuotaiką!
Nepamirškite pasirūpinti patogia avalyne šokiams.
Laukiame Jūsų!
Organizatoriai:
,,Antakalniečių bendruomenė” ir Antakalnio seniūnija
