Eismas Sapiegų parke

Kaip Sapiegų parkas ėmė panašėti į didelį parkingą

2014.11.26 vykusiame Antakalniečių bendruomenės susitikime su „Vilniaus technologijų ir meno centro“ vystytojais buvo iškeltas parkavimo klausimas.

Techparko steigėjas Darius Žakaitis per šį susitikimą žadėjo, kad Sapiegų parke nebus nei vieno automobilio, mat darbuotojai bus didžiai sąmoningi ir pažangūs.
Deja, Darius Žakaitis tiesiog melavo.
Vėlesniame Techparko projekte buvo numatytos 58 automobilių stovėjimo vietos siekiant paskatinti parke dirbančius žmones ir lankytojus naudotis visuomeniniu transportu, dviračiais, automobilių dalijimosi paslaugomis. (Daugiau apie projektuojamą Techparką 15min. straipsnyje).

Tačiau kuo toliau, tuo labiau visas parkas ėmė labiau panašėti į parkingą.

Antakalaniečių bendruomenės raštas miesto valdžios institucijoms dėl neteisėtų veiksmų Sapiegų parke. (2017.02.27)

Siūlome susipažinti su valstybinių institucijų atsakymais, kuriuos Antakalniečių bendruomenei, susirūpinusiai dėl intensyvėjančio eismo Sapiegų parke, atsiuntė įvairios institucijos:

Nelabai linksma „linksmoji“ dalis skaitant – Savivaldybė konstatuoja, kad centrinėje parko dalyje automobiliai nevažinėja, departamentas neišdavė leidimų rezervuoti automobilių stovėjimo vietų Sapiegų parke, o pastatyti parkavimo vietų žymekliai vis dar tebėra…

Dalis nuotraukų iš Facebook paskyros „Eismas Sapiegų parke“ vaizdžiai iliustruoja, kokia padėtis yra iš tikrųjų.

Įrašas paskelbtas temoje Aktualu ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.